تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - رئال مادرید 3-0 سویا

رئال مادرید 3-0 سویا

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:دوشنبه 11 اردیبهشت 1391-12:57 ق.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو  :رئال مادرید حالا فقط سه امتیاز تا سی و دومین لالیگای تاریخش فاصله دارد ، لالیگایی که بی تردید با این رکوردها باشکوه ترین لالیگای تاریخ خواهد بود .
پس از حذف از اروپا توسط بایرن ، لالیگا تمام چیزی است که برای شاگردان مورینیو مانده است . رئال در مقابل سویا نسبت به بازی قبلی فقط یک تغییر داشت که این تغییر استفاده از گرانرو به جای خدیرا بود که ال پیراتا باز هم مربی را نا امید نکرد .
رئال مادرید ده دقیقه اول را گیج می زد تا سویا حتی یک گل هم بزند که این گل توسط ماتئو لاهوز مردود اعلام شد . در دقیقه 19 ، روی پاس خوب بنزما و اشتباه مدافعین سویا ، کریستیانو به خوبی گوشه دروازه واراس را هدف گرفت و با زدن 43ومین گل ، رکوردش را تاریخی تر کرد .
تا پایان نیمه ، سویا به لطف اشتباهات مدافعان رئال صاحب چندین موقعیت شد که با کم دقتی از دست داد . رئال مادرید نیز روی خلاقیت های فردی مارسلو که انرژی زیادی داشت چندین بار خط دفاع حریف را به هم ریخت و بنزما نیز صاحب یکی ، دو موقعیت شد اما نتیجه ای در بر نداشت تا رئال با پیروزی 1-0 به رختکن برود .
در همان آغاز نیمه دوم روی سانتر دی ماریا و اشتباهات مدافعان سویا ، بنزما صاحب موقعیتی آسان شد تا پس از مدتها پایش به گلزنی باز شود . گل سوم نیز چند دقیقه بعد روی ارسال راموس و ضربه سر شیرجه ای بنزما به ثمر رسید .
در ادامه بازی آرام شده بود و تعویض های مورینیو نیز عجیب به نظر می رسیدند . آلبیول جای ژابی را گرفت و نه کاکا و نه هیگوائین را به زمین نیاورد تا بتوان سرنوشت بازیکن برزیلی و اسطوره ی با تعصب بازیکن آرژانتینی را حدس زد .
پیروزی 3-0 مقابل سویا آن هم در حالی که خستگی در وجود تک تک اعضای تیم موج می زد یک نتیجه مثبت به نظر می رسد تا فقط سه امتیاز تا گرفتن جشن قهرمانی در میدان سیبلس باقی بماند . 

نوع مطلب : اخبار و مطلب ?