تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - مورینیو: اگر باشگاه و بازیکنان بخواهند، می مانم

مورینیو: اگر باشگاه و بازیکنان بخواهند، می مانم

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:جمعه 8 اردیبهشت 1391-09:47 ق.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو: ’خوزه مورینیو’ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا پس از حذف از مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا گفت: اگر باشگاه و بازیکنان بخواهند، می مانم.رئال مادرید چهارشنبه شب در بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در سانتیاگو برنابئو برگزار شد در ضربات پنالتی مغلوب بایرن مونیخ شد و برای دومین فصل متوالی نتوانست به فینال راه پیدا کند.

در دیگر بازی این مرحله نیز چلسی موفق شد بارسلونا را شکست دهد و به فینال مونیخ برسد.

مورینیو که تا سال 2014 با این تیم قرارداد دارد، بعد از بازی دیشب با اشاره به صعود چلسی به فینال اظهار داشت: دلم می خواست چلسی ببرد. بازیکنان این تیم قهرمانانی بودند که 10 نفره بارسلونا را شکست دادند. به بازیکنان خودم هم افتخار می کنم. باید قوی باشند اما شکست ما به خاطر این بود که برای مسابقه ای به این بزرگی به اندازه کافی تازه نفس نبودیم.

بعد از حذف بارسلونا در مقابل چلسی، بسیاری از رسانه های اسپانیا و همچنین تعدادی از بازیکنان بارسلونا چلسی را متهم به بازی ”ضد فوتبال” کردند. همان کاری که اینترمیلان در زمان مورینیو برای شکست بارسلونا در نیمه نهایی رقابت های 2010 انجام داد.

مورینیو در این باره هم اظهار داشت: افرادی که از بازی چلسی انتقاد می کنند، چیزی نمی دانند. برخی فکر می کنند همه چیز می دانند و به همین دلیل به انتقاد از چلسی می پردازند همانطور که دو سال پیش از اینترمیلان انتقاد کردند. اما آنها چیزی سرشان نمی شود. آنها هیچ چیزی در مورد شخصیت، تلاش و استقامت 10 نفره نمی دانند. من قهرمانان خودم را در اینترمیلان و چلسی دارم.

سرمربی سابق چلسی همچنین با اشاره به عملکرد ”لیونل مسی” در بارسلونا به حمایت از ”کریستیانو رونالدو” و ”کاکا” بهترین بازیکنان سابق سال جهان پرداخت که در بازی دیشب پنالتی های خود را از دست دادند.

وی گفت: اینکه می خواهید مردم از دست دادن یک پنالتی حساس توسط مسی را فراموش می کنند اما خراب شدن سه پنالتی توسط بازیکنان ما برایشان مهم است، مرا ناراحت می کند.

سرمربی رئال مادرید خاطر نشان کرد: من به آنها افتخار می کنم. برای یک تیم رسیدن به نیمه نهایی در دو سال متوالی و برای یک مربی رسیدن به شش نیمه نهایی در هشت سال سخت است. ما شایستگی برد را داشتیم.

رئال مادرید بعد از سه فصل نایب قهرمانی، امسال در آستانه کسب عنوان قهرمانی لیگ اسپانیا از بارسلونا قرار دارد. این تیم هم اکنون با توجه به 4 بازی باقی مانده تا پایان فصل، در فاصله هفت امتیازی با بارسلونا در صدر جدول مسابقات قرار دارد.نوع مطلب : اخبار و مطلب ?