تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - روبن: بایرن جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد

روبن: بایرن جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:جمعه 8 اردیبهشت 1391-06:43 ق.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو: رین روبن هافبک هلندی بایرن مونیخ در دیدار تیمش مقابل رئال مادرید در چارچوب دور برگشت مرحله‌ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی زیبایی را به نمایش گذاشت و تک گل تیم‌اش را هم در جریان بازی به ثمر رساند.

وی پس از پایان بازی با بیان این‌که بایرن مونیخ شایسته‌ی صعود به فینال است، گفت: باید اعتراف کنم که تیم ما با شایستگی به فینال مونیخ صعود کرد چرا که با وجود آنکه دو گل از رئال عقب افتادیم، اما به بازی برگشتیم و یکی از گل‌ها را جبران کردیم. من به هم تیمی‌هایم افتخار می‌کنم، چرا که هر تیمی مقابل رئال مادرید آن هم در سانتیاگو برنابئو دوگل عقب بیفتد از هم پاشیده می‌شود، اما ما آرامش خود را حفظ کردیم و به بازی برگشتیم و در نهایت در ضربات پنالتی پیروز شدیم.

وی افزود: بازیکنان بایرن مونیخ از لحاظ بدنی و ذهنی قوی هستند و همین دلیل اصلی پیروزی ما مقابل تیم پرستاره رئال مادرید بود. ما بازی زیبایی را به نمایش گذاشتیم و در نهایت حق به حق‌دار رسید و با شایستگی جواز صعود به مرحله‌ی نهایی را کسب کردیم. اطمینان دارم که بایرن مونیخ در فینال هم موفق ظاهر خواهد شد و جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.نوع مطلب : اخبار و مطلب ?