تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - رئال مادرید 2 – 1 بایرن مونیخ ; شکست رئال خسته در پنالتی ها با کاسیاس فوق العاده

رئال مادرید 2 – 1 بایرن مونیخ ; شکست رئال خسته در پنالتی ها با کاسیاس فوق العاده

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391-03:01 ب.ظ

رئال مادرید 2  – 1 بایرن مونیخ ; شکست رئال خسته در پنالتی ها با کاسیاس فوق العاده

به گزارش خبرگزاری رئال مادرید در یک ماراتن فوتبال ، شانس با رئال مادرید یار نبود و تیم مورینیو توسط بایرن اوت شد ، آن هم در حالی که کریستیانو پس از مدتها پنالتی خراب کرد.

رئال مادریدی که خسته به نظر می رسید ، در ضربات پنالتی مغلوب بایرن شد . شاید کمتر کسی فکر می کرد که کریستیانو پنالتی خراب کند اما وقتی قرار است که شانس در کنار تیم نباشد ، نیست . ایکر دو پنالتی گرفت اما کاکا و سرجیو راموس با پنالتی های بدی که خراب کردند ، مانع از رسیدن تیم به فینال شوند تا حسرت دهمین چمپیونزلیگ به دل رئال ده ساله شود .

رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد ، استفاده مارسلو به جای کوئنت رائو هم نشان می داد که مورینیو برایش گلزنی در این بازی مهم تر از گل نخوردن است . تیم خیلی زود روی هند آلابا ، کریستیانو از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد .

بایرن که خود را حذف شده می دید ، چندین حمله را پی ریزی کرد اما روی سماجت کاکا و پاس استثنایی اوزیل ، کریستیانو با خونسردی تمام در موقعیتی تک به تک دروازه نوئر را باز کند تا نشان دهد که چقدر برای کسب توپ طلای 2012 بی رقیب است . اوزیل نیز همچون نیوکمپ پاس گل داد تا نبوغ و هوش بالایش را به رخ بکشد .

بازی همچنان بر خلاف سبک بازیهای دیگر تیمهایی که مخاطب را به خواب نزدیک می کنند ، پر هیجان دنبال می شد تا این که در دقیقه 26 ، روی پنالتی په په روی ماریو گومز ، روبن توانست که دروازه رئال را باز کند تا نتیجه کپی بازی رفت شود .

تا پایان نیمه اول ، ایکر دو توپ شگفت انگیز دیگر را هم از روبن و ماریو گومز گرفت تا باز هم پاسخ تمام بدخواهانش را بدهد و اثبات کند که همچون شرابی است که هر چه پیرتر می شود ، رسیده تر می شود . کاپیتان هنوز رو دوست ندارد .

بازی در نیمه دوم هم پر هیجان آغاز می شد . بنزما با این که صاحب تکنیک قابل توجهی بود ، اما همچنان در وظیفه خطیرش که ساختن و زدن گل بود ، تقریبا هیچ توفیقی نداشت . تکنیکش خوب بود اما اکثر حرکاتش بی تاثیر و ناموفق .

هر دو تیم در طول نیمه صاحب موقعیت های خوبی بودند اما شانس بایرن بیشتر بود . هر چند که رئال تا راموس و په په را دارد نمی تواند غمی داشته باشد . بازیکن سویایی و کاپیتان دوم تیم ، با چند توپگیری استادانه باز هم پیش از پیش شایستگی هایش را به رخ کشید .

جدی ترین موقعیت بایرن در نیمه دوم در دقیقه 86 بدست آمد که ماریو گومز در موقعیتی تک به تک در محوطه جریمه رئال صاحب توپ شد که سرجیو به خوبی توپش را دفع کرد .

در وقت های تلف شده ، مورینیو سعی در بازی کنترلی داشت . کاکا که در اواخر نیمه دوم به زمین آمده بود ، باز هم بیش از پیش نشان داد که چرا مورینیو در بازیهایی نظیر نیوکمپ به او اعتماد نمی کند .

در نیمه اول وقت تلف شده تقریبا هیچ کدام از دو تیم موقعیت خاصی نداشتند اما در نیمه دوم ، یک پنالتی مسلم روی گرانرو گرفته نشد تا تقریبا داور در این نتیجه تاثیرگذار نباشد .

در ادامه رئال مادرید روی ضربات پنالتی اوت شد تا با وجود تمامی شایستگی هایش نتواند به فینال آلیانس برسد .نوع مطلب : اخبار و مطلب ?