تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - بازیکن مورد علاقه مورینیو در بازی با والنسیا فیکس می شود

بازیکن مورد علاقه مورینیو در بازی با والنسیا فیکس می شود

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:شنبه 19 فروردین 1391-05:58 ب.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو: انخل دی ماریا بازیکن مورد علاقه مورینیو از ابتدا در ترکیب تیم فوتبال رئال مادرید در بازی با والنسیا به میدان خواهد رفت.به نقل از آ. اس، آنخل دی ماریا، هافبک رئال، در دیدار این هفته تیمش مقابل والنسیا از ابتدا به میدان خواهد رفت.

به نظر می رسد این مهاجم آرژانتینی که در دیدار مقابل آپوئل در نیمه دوم به میدان رفت و علاوه بر زدن یک گل، یک پاس گل نیز داد، سرانجام به طور کامل مصدومیت ران پا که برای دو ماه او را از میادین دور نگه داشت را پشت سر گذاشت.

گفته می شود دی ماریا با این بازی مورینیو را از آمادگی اش متقاعد کرد و به این ترتیب در دیدار مقابل والنسیا بار دیگر در ترکیب اصلی رئال قرار خواهد گرفت.

ژابی آلونسو، مسوت اوزیل و کریم بنزما نیز بعد از اینکه در دیدار مقابل آپوئل در ترکیب اصلی قرار نگرفتند، در دیدار فردا از ابتدا به میدان خواهند رفت و با توجه به محرومیت سرخیو راموس به دلیل 5 اخطاره شدن، احتمالا آلوارو آربلوا از ابتدا مقابل والنسیا قرار خواهد گرفت.

رئال در حال حاضر با 78 امتیاز از 30 بازی در صدر جدول لالیگا قرار دارد در حالی که والنسیا با 48 امتیاز سوم است.نوع مطلب : اخبار و مطلب ?