تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - پیروزی در 9 تا از 10 بازی اروپایی پیش از سفر به مونیخ

پیروزی در 9 تا از 10 بازی اروپایی پیش از سفر به مونیخ

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:جمعه 18 فروردین 1391-09:08 ق.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو : نه از ده . آمار بدی پیش از سفر رئال مادرید به مونیخ نیست ، سفری که رئال اگر بخواهد قهرمان شود باید تا پایان فصل دو بار داشته باشد . اولی در روز 29 فروردین است که انجامش حتمی است . رئال برای رسیدن به دومین سفر باید به روند فوق العاده اش در چمپیونزلیگ امتیاز دهد و رکوردی تاریخی ثبت کند . 
در حقیقت هیچ تیمی در طول تاریخ نتوانسته در ده بازی اولش در اروپا آماری نظیر رئال داشته باشد . نه پیروزی و تنها یک تساوی در مسکو ، آمار رئال بوده است . رئال هر شش بازی گروهی را برده که در گروهش بهترین تفاضل گل تاریخ جام باشگاه های اروپا را کسب کرده است .
با هشت گلی که رئال برابر آپوئل زد ، میانگین گلزنی تیم هم بهتر شد . رئال مادرید به طور متوسط در بازیهای چمپیونزلیگ 3.2 گل در هر بازی زده که نزدیک به آمارش در لالیگا یعنی 3.3 گل در هر بازی است . رونالدو همچون لالیگا آقای گل رئال در چمپیونزلیگ با هشت گل زده است اما هم تیمی هایش هم از او دور نیستند . بنزما هفت گل زده ، کایخون کاکا پنج تا و هیگوائین سه تا . دی ماریا دو گل زده و خدیرا ، راموس ، اوزیل و لوریس (گل به خودی) با یک گل در رده بعدی هستند .

نوع مطلب : اخبار و مطلب ?