تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - کاکا و دی ماریا و اثبات آمادگی برای فیکس شدن

کاکا و دی ماریا و اثبات آمادگی برای فیکس شدن

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:پنجشنبه 17 فروردین 1391-09:06 ب.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو : همیشه بازیکنانی هستند که به دنبال بازخرید خودشان باشند . دیشب هم بازی حساسی در پیش نبود اما زمانی بود تا برخی از این نفرات نمرات خود را نسبت به آزمون های قبلی ارتقا دهند . پس کاکا و دی ماریا که می دانند باید جایگاهشان را پس از درخشش مثلث کریستیانو ، هیگوائین و بنزما برای رسیدن به ترکیب باید پس بگیرند ، گل درشت های بازی بودند و حسابی خود را شاگرد "خرخوان " نشان دادند . 

http://estaticos.marca.com/imagenes/2012/04/05/futbol/equipos/real_madrid/1333637180_extras_mosaico_noticia_1_g_0.jpg
کاکا دیشب پس از بازی نکردن در پامپلونا فیکس بود و یک گل تماشایی زد و شوتی که بارها در دوران فوتبالش زده بود اما در رئال کمتر . از بیرون محوطه جریمه توپ را به کنج دروازه حریف فرستاد تا پاردو مبهوت شود . دفعات بیشتری هم تلاش کرده بود اما موفقی نداشت . او روی گلی که کریستیانو زد هم باعث شد که خطا گرفته شود یا پاس گل دی ماریا را داد .
بازیکن برزیلی گفت :" این یک گل زیبا بود ، قبالا هم زده بودم . روی شوتزنی زیاد تمرین می کنم . از بچگی هیچ گاه قدرت کافی نداشتم اما به مرور شوتزنی را یاد گرفتم . گاهی تمرین می کنم تا اعتماد به نفس بگیرم ، مثل حالی که اکنون دارم . " در مورد فیکس شدنش گفت :" رقابت خوب است و باعث می شود هر بازیکن بهترین بازیش را داشته باشد . "
رقیبش برای فیکس شدن دی ماریاست که مورینیو 35 دقیقه به او فرصت داد که یک گل زیبا زد و یک گل چیپ به سبک رائول زد . بازگشتش بی تردید یک خبر بزرگ و مهم برای رئال مادرید است .
بازیکن آرژانتینی می گوید :"برای سه مهاجم تیم خیلی خوشحال است . همیشه گل می زنند . اگر روی نیمکت باشم هم به همان اندازه اشتیاق دارم که زمانی که فیکس هستم دارم . "نوع مطلب : اخبار و مطلب ?