تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - اسلاتسکی: شخصیت ارائه شده از ژوزه مورینیو یک نقش است و شخصیت واقعی او نیست

اسلاتسکی: شخصیت ارائه شده از ژوزه مورینیو یک نقش است و شخصیت واقعی او نیست

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:چهارشنبه 24 اسفند 1390-10:32 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری رئال مادرید لئونید اسلاتسکی، مربی زسکامسکو روز سه شنبه در کنفرانسی خبری اعلام کرد که شخصیت ارائه شده از ژوزه مورینیو یک نقش است و شخصیت واقعی او نیست.

زسکا مسکو ۴شنبه شب و در دور برگشت از مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگوبرنابئو مقابل رئال قرار می گیرد. مربی زسکامسکو در صحبتهایی در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:« مورینیو شخصیت دلنشینی دارد. در مورد کارنامه شغلی او به عنوان یک مربی، اصلا نمی توانم به ارزیابی بپردازم. مورینیو کارنامه مربیگری فوق العاده ای دارد. درمورد رفتارهای ارتباطی او با رسانه ها و اجتماع فکر می کنم که او نقشی را برگزیده که از آن کاملا آگاه است. من در چلسی با او کار کردم و مورینیو شخصیت واقعا مهربانی است.»

مربی زسکامسکو درمورد بازی امشب تیمش مقابل رئال گفت: « بازیکنان من از بازی کردن در برنابئو نمی ترسند. البته شاگردانم تجربه زیادی دارند تا برای رسیدن به هدفمان که حضور در مرحله یک چهارم پایانی است مبارزه کنند. لازم نیست که به نتیجه بازی و تعداد گلهایی که ممکن است بخوریم فکر کنیم.رئال تیمی با خط حمله بین المللی است ولی شیوه ایده آل ما برای بازی کردن، ارائه حملات خیلی سریع است. تیمی این چنینی،مثل رئال می تواند از جناحین حمله کند و هیچ راه ویژه ای برای مهارکردن آنها وجود ندارد.»

او ادامه داد:« روشن است که رئال در خانه بازی می کند و بازی تهاجمی ای را ارائه خواهد داد. هرچند که نتیجه بازی رفت به نفع آنها بوده ولی آنها به نحوی بازی می کنند تا بتوانند در بازی برگشت هم به یک نتیجه قابل قبول و مثبت برسند و به تساوی ۰-۰ رضایت نخواهند داد. هرچند که تساوی بدون گل هم به نفع آنها حکم خواهد داد.»نوع مطلب : اخبار و مطلب ?