تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - رئال مادرید 3-2 رئال بتیس

رئال مادرید 3-2 رئال بتیس

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:یکشنبه 21 اسفند 1390-10:14 ب.ظ

این بازی پر از برخورد بود و ادواردو ایتورالده گونزالس، داور اصلی بازی هم به دلیل کشیدگی عضله بین دو نیمه تعویض شد.

بتیس در دقیقه 10 به گل اول رسید. روبن کاسترو توپ را به خوبی کنترل کرد و آن را به خورخه مولینا سپرد تا او از داخل محوطه جریمه دروازه ایکر کاسیاس را باز کند. صحنه آهسته نشان می‌داد که پس از کنترل توپ کاسترو، توپ به صورت سطحی به دست او هم برخورد کرده است و این باعث اعتراض بازیکنان رئال شد.

مادرید در دقیقه 25 گل تساوی را زد. روی پاس تک‌ضرب و تماشایی مسعود اوزیل بود که گونسالو ایگواین فرار کرد و توپ را از بین تیر نزدیک‌تر دروازه و دستان فابریسیو وارد دروازه بتیس کرد. این گل مشکوک به آفساید بود اما تصاویر آهسته نشان می‌داد پائولائو آفساید را پر کرده و گل ایگواین صحیح است.

رونالدو که شب درخشانی داشت در دقیقه 52 گل دوم را زد. پاس چیپ کاکا با ضربه مارسلو همراه شد و رونالدو روی توپ تاثیر گذاشت تا آن را وارد دروازه کند. اما تنها سه دقیقه بعد بود که بتیس سخت‌کوش گل تساوی را زد. آنها که در حملات بسیار خطرناک بودند با ضربه جفرسون مونترو به گل رسیدند. کرنر سالوا با کنترل ضعیف آلوارو آربلوا همراه شد و مونترو از فاصله ده‌متری با ضربه‌ای محکم دروازه کاسیاس را گشود. این اولین گل این بازیکن برای بتیس بود. او به صورت قرضی از ویارئال به جمع سبزپوشان پیوسته بود.

در دقیقه 64 بود که روی کنترل ناقص آربلوا، توپ به دستان او برخورد کرد اما داور اعتقادی به هند و پنالتی نداشت.

رئال در دقیقه 73 بار دیگر از حریف پیش افتاد. کرنر کاکا با ضربه سر تماشایی سرخیو راموس همراه شد و در حالی که به نظر می‌رسید توپ دارد وارد دروازه می‌شود فابریسیو با واکنشی فوق‌العاده توپ را دفع کرد، اما توپ مقابل پای رونالدو افتاد و او هم با دقت بالای همیشگی خود آن را وارد دروازه کرد.

در ادامه رونالدو دو شوت خطرناک به سمت دروازه حریف زد که هر کدام از آنها می‌توانست به گلی دیگر تبدیل شود

بازیکنان بتیس در آخرین لحظات بازی معتقد بودند باید برایشان پنالتی گرفته شود. شوت مونترو به نظر می‌رسید به دست راموس برخورد کرده باشد اما داور باز هم اعتقادی به پنالتی نداشت تا این بازی که یکی از تماشایی‌ترین دیدارهای این فصل لالیگا و یکی از دشوارترین بازی‌های رئال مادرید بود با برتری کهکشانی‌ها به پایان برسد.

اکنون رئال مادرید صدرنشین با 70 امتیاز موقتا 13 امتیاز از بارسلونا پیش افتاده و بتیس هم با 30 امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.نوع مطلب : اخبار و مطلب ?