تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - تمجید آیتور کارانکا از بازی فوق العاده کاکا

تمجید آیتور کارانکا از بازی فوق العاده کاکا

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:چهارشنبه 17 اسفند 1390-08:49 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری رئال مادرید آیتور کارانکا، دستیار مورینیو فردی بود که در پایان دیدار رئال مقابل اسپانیول در سالن کنفرانس خبری حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

البته او در این کنفرانس خبری از دلیل غیبت مورینیو چیزی نگفت.

کارانکا برای مدت کوتاهی در جمع خبرنکاران حاضر بود و دربخش ابتدایی صحبتهایش درمورد بازگشت ایگواین با دو گل صحبت کرد .کارانکا گفت:« همه دیدند که گونسالو در بازی یکشنبه شب چه کرد.او یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و شخصیت ویژه ای دارد. زمانی که در اوج نباشد کاملا محسوس است و زمانی که احساس خوشبختی می کند هم همین طور. گونسالو بازیکن باشخصیتی است و همیشه بیشتر می خواهد. او از خودش توقع فراوانی دارد.»

سوال بعدی درمورد کاکا مطرح شد ؛ستاره برزیلی در بازی روز یکشنبه رئال نمایش خیره کننده ای داشت و علاوه برگلزنی پاس گل هم داد:« زمانی که کاکا از فوتبالش لذت می برد، این را می توان در چهره اش دید. بازی یکشنبه شب او واقعا لذت بخش بود.»

سخت ترین سوال مطرح شده درمورد تعویض کاروالیو در بین دو نیمه بود. این درحالی بود که کاروالیو به عنوان بازیکن ثابت روانه زمین شد و در طول نیمه اول، بخشی از هواداران حاضر در برنابئو به خاطر توپهایی که او ازدست می داد، او را هو کردند. کاروالیو عصبی شد و یک کارت زرد هم از داور مسابقه گرفت. کارانکا دراین باره گفت:« یک بازیکن با تجربه او، با توجه به اینکه مدتهاست بازی نکرده است، می خواهد نشان دهد که چه توانایی هایی دارد. همه ما می دانیم که کاروالیو تا چه حد برای تیم مهم است و مهم این است که درمیان همه احساس محبوبیت کند.»

سوال پایانی درمورد موراتا بود، بازیکنی که چهارده ماه بود که در تیم اصلی رئال به میدان نرفته بود. سوال مطرح شده این بود که چرا مدت غیبت این بازیکن تا این حد طولانی شده بود و پاسخ کارانکا بدین ترتیب بود:« کاملا روشن است. بنزما و ایگواین فوق العاده بوده اند و ما معتقدیم که الان بهتر است تا موراتا در تیم پایه ای ما (کاستیا) بازی کند.»نوع مطلب : اخبار و مطلب ?