تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - مورینیو: همه جریمه می‌شوند جز پیکه؟

مورینیو: همه جریمه می‌شوند جز پیکه؟

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:سه شنبه 16 اسفند 1390-10:26 ب.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو: سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با انتقاد شدید از تزلزل قضاوت در کمیته انضباطی و داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا گفت: همه جریمه می‌شوند جز پیکه؟

به نقل از اسپورت کاتالونیا، خوزه مورینیو که به خاطر اظهارات تند خود همیشه به عنوان متهم ردیف اول کمیته‌های انضباطی و داوران یوفا و فدراسیون فوتبال اسپانیا مطرح می‌شود پس از انتشار اظهارات عجیب جرارد پیکه، مدافع بارسلونا در خصوص داوران اسپانیا تصریح کرد: لابد فرق دارد، اگر من بودم به احتمال فراوان محکوم به مرگ می‌شدم، همه جریمه می‌شوند به جز پیکه؟ آیا این یکی از مفاد اساسنامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا است؟

مورینیو ادامه داد: یک بازیکن گفته است که داوران عمدی وی را اخراج کرده‌اند، از اصطلاحاتی چون “پروژه از قبل برنامه‌ریزی شده”، “قضاوت‌های مشکوک” و “دشمنی با یک تیم خاص” استفاده کرده و سکوت فدراسیون فوتبال در قبال این مسئله برای من بسیار عجیب است.

مورینیو افزود: منتظر حکمی در حد جریمه نقدی و یک بازی محرومیت نیستم، که اگر اینگونه باشد گاهی ارزش آن را دارد که با پرداخت مبلغی ناچیز و یک بازی نیمکت نشینی هر چه می خواهیم درباره داوران بگوییم.

مورینیو در پایان خاطرنشان ساخت: کاری که فدراسیون فوتبال اسپانیا و یوفا با من، کارانکا، په‌په، راموس و کل باشگاه رئال مادرید کرده را یک جا جمع کنید و منتظر حکم صادر شده درباره اظهارات به شدت توهین آمیز پیکه باشید. شک ندارم که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد.

پیکه در جریان بازی مقابل اسپورتینگ خیخون به خاطر درگیری لفظی با داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد و اخراج شد.نوع مطلب : اخبار و مطلب ?