تبلیغات
اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو - رونالدو: به قهرمانی در یورو فکر میکنیم

رونالدو: به قهرمانی در یورو فکر میکنیم

نویسنده :mohammad miladi
تاریخ:جمعه 12 اسفند 1390-04:34 ق.ظ

اخبار باشگاه رئال مادرید و رونالدو :کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید روز 4شنبه در دیدار دوستانه تیم ملی کشورش را مقابل لهستان همراهی کرد.

این بازی دوستانه با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

درپایان 90 دقیقه تلاش دو تیم در ورشو گلی از خط دروازه ها عبور نکرد ولی ستاره پرتغالی رئال اعتقاد دارد که این شکست تاثیربلند مدتی بر روی تیمش نخواهد داشت و معتقد است که پرتغال درمسیر دست یابی به موفقیت در رقابتهای یورو2012 قرار دارند.

درپایان این مسابقه رونالدو به خبرنگاران گفت:« ما باید انگیزه داشته باشیم؛ چه در فوتبال و چه در زندگی تا بدین ترتیب بهترین باشیم. ما با انگیزه قهرمانی گام به رقابتهای یورو2012 می گذاریم. می دانیم که کار سختی خواهد بود ولی ما باید منطقی فکر کنیم. رقابتهای مرحله گروهی سخت است ولی هیچ چیزی غیر ممکن نیست.»

ستاره توانای تیم ملی پرتغال ادامه داد:« ما باید باور داشته باشیم که می توانیم. این خواسته ممکن است ولی باید فروتنی مان را حفظ کنیم. امیدوارم که هواداران هم به ورزشگاه ها بیایند و مثل رقابتهای یورو2004 از ما حمایت کنند: پرچم های پرتغال را در خانه هایشان بگذارند و ترانه های روحیه بخش بخوانند. ما دراین مسیر حرکت می کنیم.»نوع مطلب : اخبار و مطلب ?